Tel: (0224) 248 8455

Adres: Yunuseli Mah. Taşköprü Cad. 16180, Osmangazi, Bursa, Türkiye


Yunuseli Mahallesi Muhtarlığı, Bursa ili Osmangazi ilçesinin Yunuseli Mah. mahallesinde (Taşköprü Caddesi) yer alıyor. Yunuseli Mahallesi Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yunuseli Mahallesi Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yunuseli Mahallesi Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yunuseli Mahallesi Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yunuseli Mahallesi Muhtarlığı

1 görüş var

  • yeni göreviniz hayırlı olsun benim isteğim .2 karanfil caddesinin asfaltlanması nezaman olacak? buranın çamuru tozundan bıktık .geçtiğimiz yaz eylül ayında olacak demiştiniz olmadı halen.saygılarımla.

    Misafir, 31.03.2014 19:48:00

Aşağıdaki formu kullanarak Yunuseli Mahallesi Muhtarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...