Tel: (0212) 414 9647 veya (0212) 661 3894

Adres: Ataköy 9. Kısım Mh. Yüzücü Talat Yüzmen Sokak, No: 15, Ataköy, Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Yunus Emre Kültür Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Ataköy 7-8-9-10 Mah. mahallesinde (Yüzücü Talat Yüzmen Sokak) yer alıyor. Yunus Emre Kültür Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yunus Emre Kültür Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bakırköy Belediyesi Tiyatroları Yunus Emre Kültür Merkezi


0 görüş var

    Yunus Emre Kültür Merkezi
    Toplam 33 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.48 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yunus Emre Kültür Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yunus Emre Kültür Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yunus Emre Kültür Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Yunus Emre Kültür Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...