Tel: (0212) 594 2477

Adres: Uğur Mumcu M. O Cad. 2138. Sk. No: 1 Seçkinler Sitesi Yanı Sultançiftliği Sultangazi, İstanbul, Türkiye


Yunus Emre İlköğretim Okulu, İstanbul ili Sultangazi ilçesinin Uğur Mumcu Mah. mahallesinde (2138. Sokak) yer alıyor. Yunus Emre İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yunus Emre İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yunus Emre İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yunus Emre İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yunus Emre İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • güzel bir okul

    Misafir, 21.11.2010 14:25:00

Aşağıdaki formu kullanarak Yunus Emre İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...