Tel: (0222) 230 1398

Adres: Deliklitaş Mah. 2 Eylül Cad. No123, Odunpazarı, Eskişehir, Türkiye


Yunusemre İlköğretim Okulu, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinin Deliklitaş Mah. mahallesinde (Yunus Emre İÖO) yer alıyor. Yunusemre İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yunusemre İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yunusemre İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yunusemre İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yunusemre İlköğretim Okulu

0 görüş var

Yunusemre İlköğretim Okulu adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.33 puan almıştır.
Yunusemre İlköğretim Okulu
Deliklitaş Mah.Yunus Emre İÖO, Odunpazarı, Eskişehir.
+90(0222) 230 1398 Yunusemre İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Yunusemre İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...