Adres: Eskişehir, Halk Çarşısı Sk, 11, 26090 Kurtuluş, , Eskişehir, Türkiye


Yunus Emre Halk Çarşısı, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinin Kurtuluş Mah. mahallesinde (Halk Çarşısı Sokak) yer alıyor. Yunus Emre Halk Çarşısı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yunus Emre Halk Çarşısı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yunus Emre Halk Çarşısı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yunus Emre Halk Çarşısı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yunus Emre Halk Çarşısı

0 görüş var

Yunus Emre Halk Çarşısı adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.44 puan almıştır.
Yunus Emre Halk Çarşısı
Kurtuluş Mah.Halk Çarşısı Sokak, Odunpazarı, Eskişehir.
Yunus Emre Halk Çarşısı

Aşağıdaki formu kullanarak Yunus Emre Halk Çarşısı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...