Tel: (0232) 375 1184

Adres: Erzene Mah. 127, 1 Sk. No: 2 Evka, 3 Bornova, İzmir, Türkiye


Yunus Emre Anadolu Lisesi, İzmir ili Bornova ilçesinin Evka 3 Mah. mahallesinde yer alıyor. Yunus Emre Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yunus Emre Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yunus Emre Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yunus Emre Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yunus Emre Anadolu Lisesi

0 görüş var

Yunus Emre Anadolu Lisesi adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.96 puan almıştır.
Yunus Emre Anadolu Lisesi
Evka 3 Mah., Bornova, İzmir.
+90(0232) 375 1184 Yunus Emre Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yunus Emre Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...