Tel: (0212) 256 5090

Adres: Tarlabaşı Bulvarı Keresteci Recep Sok. No: 6 AEG Elektrolüx Firması Çaprazı Şehit Muhtar Mh. Beyoğlu, , İstanbul, Türkiye


Yüksel Teknik Soğutma, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Şht. Muhtar Mah. mahallesinde (Keresteci Recep Sokak) yer alıyor. Yüksel Teknik Soğutma yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yüksel Teknik Soğutma nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Hertürlü buzdolabı ve soğutma ve ısıtma cihazlarının alımı, satımı, bunların yedek parçalarının üretimi, alımı ve satımı ve ihracı yapmak. Her türlü taşınır taşınmaz mal ve haklar edinir kullanır satın alır satar kısmen veya tamamen kiralar kiraya verir devralır devreder ferağ eder irtifak ve intifa sükna inşaat kaynak hakları ile ilgili her türlü ayni ve gayri maddi haklarla ilgili her çeşit tasarrufları yapar mukellefiyetli ve mükellefiyetsiz tasarruflarda bulunabilir gerektiğinde leh ve alehte ipotek tesis ve tescil eder rehin alır ipotek ve rehni kaldırır kefalet verir ve kabul eder ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Yüksel Teknik Soğutma
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yüksel Teknik Soğutma nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yüksel Teknik Soğutma konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yüksel Teknik Soğutma