Tel: (0216) 353 4647

Adres: Karlıktepe Mah. Güneş Sok. No: 1 Kartal, İstanbul, Türkiye


Yüksel-İlhan Alanyalı Anadolu Öğretmen Lisesi, İstanbul ili Kartal ilçesinde yer alıyor. Yüksel-İlhan Alanyalı Anadolu Öğretmen Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yüksel-İlhan Alanyalı Anadolu Öğretmen Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yüksel-İlhan Alanyalı Anadolu Öğretmen Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yüksel-İlhan Alanyalı Anadolu Öğretmen Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yüksel-İlhan Alanyalı Anadolu Öğretmen Lisesi

0 görüş var

Yüksel-İlhan Alanyalı Anadolu Öğretmen Lisesi adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Yüksel-İlhan Alanyalı Anadolu Öğretmen Lisesi
, Kartal, İstanbul.
+90(0216) 353 4647 Yüksel-İlhan Alanyalı Anadolu Öğretmen Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yüksel-İlhan Alanyalı Anadolu Öğretmen Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...