Tel: (0212) 444 9854

Adres: Uzun Sok. Fatih Cad. No: 17 Keresteciler Sit. Mehmet Nezihi Özmen Mh. Merter Güngören, , İstanbul, Türkiye


Yuki Makina Motor, İstanbul ili Güngören ilçesinin Mehmet Nesih Özmen Mah. mahallesinde (Merter Sokak) yer alıyor. Yuki Makina Motor yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yuki Makina Motor nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yuki Makina Motor nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yuki Makina Motor konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yuki Makina Motor

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Yuki Makina Motor ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...