yazdır
 • Nereye: Yuhay Mimarlık adresine

Yuhay Mimarlık hakkında

Yuhay Mimarlık Mobilya Dekorasyon Emlak Hediyelik Eşya Turizm ve Ticaret Limited Şirketi, Ünlü Mimar Selim Yuhay 23 Mayıs 1972 yılı İstanbul doğumlu, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 1994 yılı mezunu, mezun olduktan sonra dört ortakla beraber açmış oldukları Elit mimarlık firmasından 2 sene sonra aile şirketi olan YUHAY MİMARLIK firmasını kurdu. Dekorasyon üzerine yurt içi ve yurtdışında (Kanada) aldığı ek eğitimlerle, kendi alanında farklı mimari proje çözüm yaklaşımları ve kendine özgü çizgisiyle kısa zaman da dikkat çekti. Bunlara ek olarak Digitürk platformu Home Tv kanalında ekibiyle beraber hazırlayıp sunduğu dekorasyon programını halen devam ettirmekte. Dekorasyon üzerine yazdığı yorum ve fikir yazıları da çeşitli yayın gruplarında yayınlanmaktadır.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Yuhay Mimarlık için Görüşler

 • 7 ay önce - 2015-03-27 17:14:00

  Selim bey merhaba ben Size ulaşmayı çok istedim 4 çocuk annesiyim çocuklarımla hergün sizin programınızı hayranlıkla ızliyoruz sizi çok seviyoruz maddi durumumuz kötü kiracıyız sizden buraya gelmenizi isterdim ama biliyorum imkansız sizden çocuklarım için çalışma masası ve bir kitaplık istiyorum başka hiçbir isteğim yok yardımcı olursanız çocuklarım çok sevinecek
 • 1 yıl önce - 2014-11-11 17:11:00

  Ben hayatımda sizin kadar içten hayır yapan bir insan görmedim o kadar içtensinizki şu son izlediğim programınız beni benden etti desem yeridir o iki yetimi güldürdünüz onlarla vakit geçirdiniz ve daha bilsürü şey saymakla bitmez ben izlerken ağladım gerçekten RABBİM de aileniz le birlikte sizin yüzünüzü güldürsün bir ömür Allah,ım sevdiklerinizi size bağışlasın inşaallah içinizdeki o merhamet yüzünüze yansıyor ne desem az kalır inanın rabbim sizinle olsun başarılarınızın devamını dilerim:)
 • 1 yıl önce - 2014-10-29 21:27:00

  Sizlere çok teşekkür edriz
 • 1 yıl önce - 2014-09-12 11:56:00

  Selim bey evim şahane salı günü aramıştı işten izin alamadığım için cuma gününe ertelenmişti.bu gün telefonunuzu bekliyorum ama hala aramadınız bu şansı kaçırdım mı yoksa?
 • 1 yıl önce - 2014-09-01 15:37:00

  selim bey ben alanyadan ezgi güler.benhidayet görgün ilköğretim okulunda okuyorum.resim öğretimiz filiz yldz bir proje başlatt.bende sizi idolüm olarak seçtim eğer alanyaya gelirseniz çok mutlu olurum.
 • 1 yıl önce - 2014-08-28 17:21:00

  Selim bey merhabalar 2 çocuğum var biri erkek 7 yaşında biri kız 1 yaşında onlara oda yapmaya karar verdim.yavrulu yatak aldım çalışma masası kitaplık ve dolap mobilyaları ortak renk olsun diye kırmızı beyaz yaptırdım .şuan odanın perdesiyle halısı konusunda kararsızım rustikli perde istiyorum kanatları hangi renk yapmalıyım ve halıyı hangi renk almalıyım biraz şık ve ferah olsun istiyorum çünkü oğlum okula başlıyor hem oğlum şuan memlekette oda aldığımdan haberi yok süpriz olacak onun için fikir verebilirmisiniz lütfen
 • 1 yıl önce - 2014-08-03 16:43:00

  selim bey ben tekirdag corludan yazıyorum kısacası sizin ve tasarımlarınızın hastasıyım 100 yakın form doldurdum sizden yardım istiyorum mutvagım cok perişan halde banada bir elllverin kurda şansderseniz işte oşans bendeyok son ümüdüm bu yazışma umutların bitiyi yerde sizi görmek isteye bir ev hanımı
 • 1 yıl önce - 2014-05-22 18:02:00

  merhaba evim şahane ben seher.benim evim sadece 1oda ıkı tane çekyatım var orda yatıp orda kalkıyoruz müstakil evde oturuyorum.4 yasında kızım var. 3kısı yasıyoruz.evimin güzel olmasını istiyorum. degişilik yapmak istiyorum.ilginize teşekkür ederim 4 gözle bekliyorum.
 • 2 yıl önce - 2014-01-13 14:56:00

  merhabalar evim şahane ekibi ben elif daha önce defalarca başvuruda bulundum eşim gazi vucudunda 105 dikiş var ve ona süpriz yapmak ve onu mutlu etmek istiyorum elinden birşey gelmediği için çok mutsuz 1+1 evde oturuyorum ve 3 yaşında kızım başkalarının evini gördükçe bizden ağlayarak oda istiyorr evimin yeri çok güzel ama biçimsiz yapılmış lütfen gelin ilginize şimdiden çok teşekkürederim...

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  FirmaMimarlıkİnşaatDekorasyon

  Yakındaki Firma ve Mekanlar