Tel: (0212) 634 3054

Adres: Bağcılar Cad. No: 96 Malta Durağı Yıldıztepe Mh. Bağcılar, , İstanbul, Türkiye


Yücel Usta Mangalbaşı, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Yıldıztepe Mah. mahallesinde (Bağcılar Caddesi) yer alıyor. Yücel Usta Mangalbaşı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yücel Usta Mangalbaşı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yücel Usta Mangalbaşı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yücel Usta Mangalbaşı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yücel Usta Mangalbaşı

0 görüş var

Yücel Usta Mangalbaşı adlı mekan, 30 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.9 puan almıştır.
Yücel Usta Mangalbaşı
Yıldıztepe Mah.Bağcılar Caddesi, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 634 3054 Yücel Usta Mangalbaşı

Aşağıdaki formu kullanarak Yücel Usta Mangalbaşı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...