Tel: (0212) 383 5131

Adres: Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü, İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Z-059 34210 Esenler/İstanbul İstanbul, Türkiye


Ytü İnşaat Mühendisliği Bölümü, İstanbul ili Esenler ilçesinde yer alıyor. Ytü İnşaat Mühendisliği Bölümü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ytü İnşaat Mühendisliği Bölümü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Ytü İnşaat Mühendisliği Bölümü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ytü İnşaat Mühendisliği Bölümü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ytü İnşaat Mühendisliği Bölümü

Aşağıdaki formu kullanarak Ytü İnşaat Mühendisliği Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...