Tel: (0212) 383 5100

Adres: İnşaat Fakültesi Dekanlığı, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü, 34220, Esenler, İstanbul, Türkiye


Yıldız Teknik Üniversitesi - YTÜ İnşaat Fakültesi, İstanbul ili Güngören ilçesinin Sanayi Mah. mahallesinde (Org. Eşref Bitlis Cadde) yer alıyor. Yıldız Teknik Üniversitesi - YTÜ İnşaat Fakültesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yıldız Teknik Üniversitesi - YTÜ İnşaat Fakültesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Yıldız Teknik Üniversitesi - YTÜ İnşaat Fakültesi
    Toplam 13 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.77 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yıldız Teknik Üniversitesi - YTÜ İnşaat Fakültesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yıldız Teknik Üniversitesi - YTÜ İnşaat Fakültesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yıldız Teknik Üniversitesi - YTÜ İnşaat Fakültesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yıldız Teknik Üniversitesi - YTÜ İnşaat Fakültesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...