Yozgat Belediyesi logo

Tel: (0354) 212 2722 veya (0354) 212 2726

Adres: Aşağı Nohutlu Mh. Şehzade Caddesi, No: 8, Belediye Merkez Binası, Merkez, Yozgat, Türkiye


Yozgat Belediyesi, Yozgat ili Yozgat Merkez ilçesinin Aşağı Nohutlu Mah. mahallesinde yer alıyor. Yozgat Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yozgat Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Yozgat Belediyesi
    Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 11.75 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yozgat Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yozgat Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yozgat Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yozgat Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...