Tel: (0212) 421 3783

Adres: Reşitpaşa Cad. No: 41 Akbank Üstü Merkez Mh. Avcılar, , İstanbul, Türkiye


Yörünge Dersanesi, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Reşit Paşa Caddesi) yer alıyor. Yörünge Dersanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yörünge Dersanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yörünge Dersanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yörünge Dersanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yörünge Dersanesi

0 görüş var

Yörünge Dersanesi adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.79 puan almıştır.
Yörünge Dersanesi
Merkez Mah.Reşit Paşa Caddesi, Avcılar, İstanbul.
+90(0212) 421 3783 Yörünge Dersanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yörünge Dersanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...