Adres: Beykoz, Tuna Cd, Anadolukavağı, , İstanbul, Türkiye


Yoros Kalesi, İstanbul ili Beykoz ilçesinin Anadolu Kavağı Mah. mahallesinde (Tuna Caddesi) yer alıyor. Yoros Kalesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yoros Kalesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yoros Kalesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yoros Kalesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yoros Kalesi

1 görüş var

  • Anadolukavağında yer alan eski bir bizans ve ceneviz kalesidir. Yazın tepeye kaleye yürümek epey bir terletebilir. Kalenin doyumsuz bir boğaz manzarası vardır. Kaleye çıkılırken yemek yenebilecek iki restoran yer alıyor.

    Misafir, 08.07.2010 11:40:00

Yoros Kalesi adlı mekan, 36 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.69 puan almıştır.
Yoros Kalesi
Anadolu Kavağı Mah.Tuna Caddesi, Beykoz, İstanbul.
Yoros Kalesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yoros Kalesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...