Tel: (0212) 504 7878

Adres: Bahçelievler Mahallesi, İzzettin Çalışlar Caddesi, No: 55/a, Bahçelinizam, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Yöre Börek, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde yer alıyor. Yöre Börek yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yöre Börek nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Her türlü yemek ve ekmek fabrikaları kurmak kiralamak ve her türlü undan mamul börek tatlı yiyecek ekmek pasta unlu mamulleri imalatı toptan ve perakende alım satımı pazarlaması ithalatını ve ihracatını yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler


Aşağıdaki haritayı kullanarak Yöre Börek nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yöre Börek konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yöre Börek

Aşağıdaki formu kullanarak Yöre Börek ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...