Tel: (0212) 292 5834

Adres: Meşrutiyet Cad. No: 18/7 HSBC Bankası Yanı Aslıhan A Blok Asmalı Mescit Mh. Galatasaray Beyoğlu, , İstanbul, Türkiye


Yonga Levha Sanayicileri Derneği, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Asmalı Mescit Mah. mahallesinde (Meşrutiyet Caddesi) yer alıyor. Yonga Levha Sanayicileri Derneği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yonga Levha Sanayicileri Derneği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yonga Levha Sanayicileri Derneği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yonga Levha Sanayicileri Derneği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yonga Levha Sanayicileri Derneği

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Yonga Levha Sanayicileri Derneği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...