Tel: (0216) 401 1515

Adres: Burhaniye Mh. Abdullah Ağa Caddesi, No: 55 / 1, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Yön Temizlik Peyzaj | Yön Group, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Burhaniye Mah. mahallesinde (Abdullahağa Caddesi) yer alıyor. Yön Temizlik Peyzaj | Yön Group yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yön Temizlik Peyzaj | Yön Group nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yurt içinde ve yurt dışındaki tüm özel ve resmi kuruluşların belediyelerin toplu konut ve sitelerin sanayi ve tarım fabrikalarının plaza ve iş merkezlerinin iç mekan ve dış çevre temizliği ile cadde sokak temizliği ve çöp toplama hizmetlerini yapmak çöp imha ve arıtma ayıklama tesisleri kurmak Şirket konusunun tahakkuku için aracılık olmamak kaydıyla her türlü gayrimenkuller menkul mallar ve taşıtları müstakilen veya hisseli olarak satın alabilir ve satabilir, kiralar veya kiraya verebilir, gayrimenkuller üzerine şirketin leyh ve aleyhine ve üçüncü şahıslar lehine dilediği şartlarla her türlü ipotek ve rehin tesis edebilir leyh ve aleyhindeki ipotekleri ve rehni kısmen yada tamamen kaldırabilir, tebdil veya tecdit edebilir, leyh ve aleyhine her türlü aynı haklar tesis edebilir ve kaldırabilir, şirket gayrimenkulleri üzerine kat irtifakı ve kat mülkiyeti tesis edebilir veya bunları fesh edip kaldırabilir, satış vaaadinde bulunabilir, yapılan satış vaadi sözleşmelerine tebdil tescil ve fesh edebilir satış vaadi sözleşmelerini tapu siciline şerh ettirebilir ve şerhleri kaldırabilir, şirket hak ve alacaklarının tahsili ve teminatı için ayni ve şahsi her türlü teminat alabilir veya verebilir ve şirketin 22. 6. 2006 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Yön Temizlik Peyzaj | Yön Group nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yön Temizlik Peyzaj | Yön Group konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yön Temizlik Peyzaj | Yön Group

Aşağıdaki formu kullanarak Yön Temizlik Peyzaj | Yön Group ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...