Tel: (0212) 615 0731

Adres: Bağlarbaşı Cad. No: 18/8 Çiçek Kuruyemiş Yanı Bağlarbaşı Mh. Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Yön Alışveriş Merkezleri, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Bağlarbaşı Mah. mahallesinde (Bağlarbaşı Caddesi) yer alıyor. Yön Alışveriş Merkezleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yön Alışveriş Merkezleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yön Alışveriş Merkezleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yön Alışveriş Merkezleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yön Alışveriş Merkezleri

1 görüş var

  • size olan cüzzi borcumuzu cok büyük mevlarara çıkardınız oyüzder gopaş da cok iyi bir itibarınız kalmadı bu olayı coğ?u yerel gazetelerede vericem sizin çalışn persolenizin bile sordumuz sorulara cevap bile veremiyor hepsini çok aramış?ınız

    Misafir, 23.06.2010 09:26:00

Yön Alışveriş Merkezleri adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.95 puan almıştır.
Yön Alışveriş Merkezleri
Bağlarbaşı Mah.Bağlarbaşı Caddesi, Gaziosmanpaşa, İstanbul.
+90(0212) 615 0731 Yön Alışveriş Merkezleri

Aşağıdaki formu kullanarak Yön Alışveriş Merkezleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...