Tel: (0212) 244 0432

Adres: Meşrutiyet Cad. No: 25 Galatasaray Lisesi Yakınında Aslahan Pasajı Taksim Beyoğlu, , İstanbul, Türkiye


Yol Kitabevi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Asmalı Mescit Mah. mahallesinde (Meşrutiyet Caddesi) yer alıyor. Yol Kitabevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yol Kitabevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Eski ve yeni kitap alım satımı işleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yol Kitabevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yol Kitabevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yol Kitabevi

2 görüş var

  • böyle mükemmel işler başaran yol kitap evine candan teşekkürler bilerce kitabı dagıtıp insanlara ulaştıran insana teşekkür etmek az ama maddi olanaklarım el vermiyor ne yazıkki yolun açık olsun yolkitabevi

    Misafir, 10.11.2010 16:33:00

  • mükemmel hizmetleri olan kitab otobüsü ile binlerce kitabı dagıtan lokman kaya ya teşekkürler devamını bekliyoruz

    Misafir, 10.11.2010 16:30:00

Aşağıdaki formu kullanarak Yol Kitabevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...