Yükseköğretim Kurulu (YÖK) logo

Tel: (0312) 298 7000

Adres: Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı, 06539 Bilkent, , Ankara, Türkiye


Yükseköğretim Kurulu (YÖK), Ankara ili Çankaya ilçesinin Üniversiteler Mah. mahallesinde (Bilkent Kampüsü) yer alıyor. Yükseköğretim Kurulu (YÖK) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yükseköğretim Kurulu (YÖK) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Ulaşım


Kızılay'dan Ulaşım:
111 numaralı EGO otobüsleri ile kurumumuza ulaşabilirsiniz.
Ayrıca Sıhhıye'den Sıhhıye - Bilkent minibüslerini de kullanabilirsiniz.


AŞTİ'den Ulaşım:

Terminal önünden Sıhhıye - Bilkent minibüslerini kullanabilirsiniz.Havaalanından Ulaşım:

Havaalanından HAVAŞ servislerini kullanarak AŞTİ üzerinden aktarma yapabilirsiniz.


Ayrıca EGO 442 numaralı HAVAALANI - AŞTİ - KIZILAY otobüslerini kullanarak Kızılay ya da AŞTİ üzerinden aktarma yaparak kurumumuza ulaşabilirsiniz.Ankara Tren Garından Ulaşım:

Tren Garından Metro ya da otobüs ile Kızılay'a ulaşarak buradan aktarma yapabilirsiniz.


YÖK binaları Bilkent Üniversitesi Doğu Kampüsü yolu üzerinde yer almaktadır. YÖK'e ulaşım için YÖK servisleri ve Güvenpark'dan kalkan Belediye Otobüsleri kullanılabilir.Güzergahlar:
YÖK-Ulus:

YÖK - ODTÜ - Ulusoy Tesisleri önü - Milli Kütüphane karşısı - Karayolları Yol Danışma Karşısı - M.E.B Tüp Geçit - Kızılay Tüp Geçit -Sıhhiye Köprüsü - Opera - Ulus Heykel


Ulus-YÖK:

Ulus'dan gelecek olan araçlar STAD OTELİ karşısından kalkmaktadır. Opera - Sıhhıye Köprüsü Altı - Kızılay Çarşı Mağazası Önündeki Tüp Geçit Altı - MEB Önündeki Tüp Geçit Altı - Karayolları Yol Danışma Önü - Milli Kütüphane Önü - Varan Tesisleri Önü - ODTU - Yem Sanayi - YÖK


2 görüş var

  Yükseköğretim Kurulu (YÖK)
  Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.67 puan aldı.
 • Katlamalı harçların geri alınmasını istiyoruz hiçbir şekilde ödeme imkanımız yok Emekli bir kişinin bu parayı ödemesi mümkün değil.çocuklarımız okulu bitirmeden ayrılmak zorunda kalacak böyle bir mağduriyet biz velileri çık üzecek olup çocuklar üzerindeki yaratacağı baskı ve stresi gözönünde bulundurmanızı rica ediyoruz.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Internet bilgileri ile gercekte olan la bastan sona hic bir alakasi yok. Internette 14 gün islem süresi yazarken ben 8 aydir bekledim, üzerine de sanki cumhurbaskani olacakmisim gibi Denklik basvurusuna Redd cevabi aldim. Her aradigimda, sanki bir is yapiyormus gibi üc gün ayri yeten bekletiyorlar. Amac Türkiyeye vergi yedirmekti, baska ülkelerin kazanacagina, ama görüyorumki türkiye degilde baskalari basta olanlar zaten doymus.

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yükseköğretim Kurulu (YÖK) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yükseköğretim Kurulu (YÖK) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yükseköğretim Kurulu (YÖK)

Aşağıdaki formu kullanarak Yükseköğretim Kurulu (YÖK) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...