yazdır
 • Nereye: Yükseköğretim Kurulu (YÖK) adresine

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) hakkında

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), 

Ulaşım

Kızılay'dan Ulaşım: 111 numaralı EGO otobüsleri ile kurumumuza ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sıhhıye'den Sıhhıye - Bilkent minibüslerini de kullanabilirsiniz.

AŞTİ'den Ulaşım:
Terminal önünden Sıhhıye - Bilkent minibüslerini kullanabilirsiniz.

Havaalanından Ulaşım:
Havaalanından HAVAŞ servislerini kullanarak AŞTİ üzerinden aktarma yapabilirsiniz.

Ayrıca EGO 442 numaralı HAVAALANI - AŞTİ - KIZILAY otobüslerini kullanarak Kızılay ya da AŞTİ üzerinden aktarma yaparak kurumumuza ulaşabilirsiniz.

Ankara Tren Garından Ulaşım:
Tren Garından Metro ya da otobüs ile Kızılay'a ulaşarak buradan aktarma yapabilirsiniz.

YÖK binaları Bilkent Üniversitesi Doğu Kampüsü yolu üzerinde yer almaktadır. YÖK'e ulaşım için YÖK servisleri ve Güvenpark'dan kalkan Belediye Otobüsleri kullanılabilir.

Güzergahlar: YÖK-Ulus:
YÖK - ODTÜ - Ulusoy Tesisleri önü - Milli Kütüphane karşısı - Karayolları Yol Danışma Karşısı - M.E.B Tüp Geçit - Kızılay Tüp Geçit -Sıhhiye Köprüsü - Opera - Ulus Heykel

Ulus-YÖK:
Ulus'dan gelecek olan araçlar STAD OTELİ karşısından kalkmaktadır. Opera - Sıhhıye Köprüsü Altı - Kızılay Çarşı Mağazası Önündeki Tüp Geçit Altı - MEB Önündeki Tüp Geçit Altı - Karayolları Yol Danışma Önü - Milli Kütüphane Önü - Varan Tesisleri Önü - ODTU - Yem Sanayi - YÖK

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) için Görüşler

 • 10 ay önce - 2015-02-04 14:58:00

  Katlamalı harçların geri alınmasını istiyoruz hiçbir şekilde ödeme imkanımız yok Emekli bir kişinin bu parayı ödemesi mümkün değil.çocuklarımız okulu bitirmeden ayrılmak zorunda kalacak böyle bir mağduriyet biz velileri çık üzecek olup çocuklar üzerindeki yaratacağı baskı ve stresi gözönünde bulundurmanızı rica ediyoruz.
 • 2 yıl önce - 2014-02-11 19:58:00

  Internet bilgileri ile gercekte olan la bastan sona hic bir alakasi yok. Internette 14 gün islem süresi yazarken ben 8 aydir bekledim, üzerine de sanki cumhurbaskani olacakmisim gibi Denklik basvurusuna Redd cevabi aldim. Her aradigimda, sanki bir is yapiyormus gibi üc gün ayri yeten bekletiyorlar. Amac Türkiyeye vergi yedirmekti, baska ülkelerin kazanacagina, ama görüyorumki türkiye degilde baskalari basta olanlar zaten doymus.

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  KurumDevlet KurumuEğitimÖğretimÜniversite