Adres: Kadıköy, Moda Sahil Yolu, Zühtüpaşa, , İstanbul, Türkiye


Yoğurtçu Parkı, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Zühtüpaşa Mah. mahallesinde (Moda Sahil Yolu) yer alıyor. Yoğurtçu Parkı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yoğurtçu Parkı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yoğurtçu Parkı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yoğurtçu Parkı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yoğurtçu Parkı

1 görüş var

  • çoçukluğumu doya doya yaşadığım bir cennet bahçesi şimdi dahada güzel.

    Misafir, 28.08.2011 11:01:00

Yoğurtçu Parkı adlı mekan, 34 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.18 puan almıştır.
Yoğurtçu Parkı
Zühtüpaşa Mah.Moda Sahil Yolu, Kadıköy, İstanbul.
Yoğurtçu Parkı

Aşağıdaki formu kullanarak Yoğurtçu Parkı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...