Tel: (0212) 687 5705

Adres: Ahmet Yesevi Cad. No: 92 Güvercintepe Mh. Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Yılmazlar Mobilya, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Güvercintepe Mah. mahallesinde (Ahmet Yesevi Caddesi) yer alıyor. Yılmazlar Mobilya yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yılmazlar Mobilya nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yılmazlar Mobilya nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yılmazlar Mobilya konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yılmazlar Mobilya

2 görüş var

  • KALİTENİN UCUZLUĞUN GÜVENİRLİĞİN TEK ADRESİ

    Misafir, 23.11.2010 13:25:00

  • ÇOK GÜZEL Bİ MEKAN İYİKİ VARSINIZ

    Misafir, 13.10.2010 08:50:00

Aşağıdaki formu kullanarak Yılmazlar Mobilya ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...