Tel: (0212) 553 9993

Adres: Hüdavendigar Cad. Özer Sok. No: 18 Soğanlı Mh. Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Yılmazlar Et Tavuk Gıda, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Soğanlı Mah. mahallesinde (Özer Sokak) yer alıyor. Yılmazlar Et Tavuk Gıda yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yılmazlar Et Tavuk Gıda nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü et ve tavuk ürünlerini yumurta ve hayvansal ürünleri ve gıda maddelerini toptan ve perakende olarak satın almak satmak ithalat ve ihracat yapmak bunlarla ilgili fabrika ve tesis kurmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Yılmazlar Et Tavuk Gıda nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yılmazlar Et Tavuk Gıda konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yılmazlar Et Tavuk Gıda