Tel: (0216) 390 2073

Adres: Aydınlı Yolu Cad. Gülşen Sok. No: 2 Pendik Şifa Hastanesi Yanı Bahçelievler Mh. Pendik, , İstanbul, Türkiye


Yılmaz Tur Otobüs İşletmeciliği, İstanbul ili Pendik ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Gülşen Sokak) yer alıyor. Yılmaz Tur Otobüs İşletmeciliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yılmaz Tur Otobüs İşletmeciliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirketin konusu ile ilgili işyeri, konut, turistik tesis, otel, motel, kamping, konaklama hizmet binaları ile toplu konut, sanayi tesisleri ve alt yapı tesisleri yapmak, almak, satmak, kiraya vermek, kiralamak, işletmek, işletmeye vermek, devretmek, turistik organizasyon ve turizm sahasında her nevi yatırım yapmak, Tur operatörlüğü, turizm acentalığı, rezervasyon hizmetleri vermek, Öğrenci ve personel taşımacılığı yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Yılmaz Tur Otobüs İşletmeciliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yılmaz Tur Otobüs İşletmeciliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yılmaz Tur Otobüs İşletmeciliği