Yılmaz Sazevi logo

Tel: (0216) 353 0676

Adres: Üsküdar Cad. No: 90 Beyazköşk Geçit Durağı Petroliş Mh., Kartal, , İstanbul, Türkiye


Yılmaz Sazevi, İstanbul ili Kartal ilçesinin Petrol-iş Mah. mahallesinde (Üsküdar Caddesi) yer alıyor. Yılmaz Sazevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yılmaz Sazevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Müzik aletleri imalatı ve satışı


1 görüş var

    Yılmaz Sazevi
    Toplam 27 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.81 puan aldı.
  • iyi günler ben kastamonu taşköprüden yazıyorm. sizden bağlama akort cihazı sipariş etmek istiyorum beni bilgilendirebilirmisiniz. teşekkrler :)

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yılmaz Sazevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yılmaz Sazevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yılmaz Sazevi

Aşağıdaki formu kullanarak Yılmaz Sazevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...