Tel: (0216) 389 0094

Adres: Üsküdar Cad. No: 140 Daire: B Petroliş Mh. Kartal, , İstanbul, Türkiye


Yılmaz Mobilya, İstanbul ili Kartal ilçesinin Petrol-iş Mah. mahallesinde (Üsküdar Caddesi) yer alıyor. Yılmaz Mobilya yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yılmaz Mobilya nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yılmaz Mobilya nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yılmaz Mobilya konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yılmaz Mobilya

0 görüş var

Yılmaz Mobilya adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.4 puan almıştır.
Yılmaz Mobilya
Petrol-iş Mah.Üsküdar Caddesi, Kartal, İstanbul.
+90(0216) 389 0094 Yılmaz Mobilya

Aşağıdaki formu kullanarak Yılmaz Mobilya ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...