Yılmaz Halı Yıkama logo

Tel: (0212) 444 0399

Adres: Poligon Cad. 1058 Sok. No: 33 Küççükköy Kız Meslek Lisesi Karşısı Barbaros Hayrettin Paşa Mh., Küçükköy, Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Yılmaz Halı Yıkama, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Barbaros Hayrettin Paşa Mah. mahallesinde (1058. Sokak) yer alıyor. Yılmaz Halı Yıkama yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yılmaz Halı Yıkama nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Yılmaz Halı Yıkama
    Toplam 15 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.93 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yılmaz Halı Yıkama nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yılmaz Halı Yıkama konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yılmaz Halı Yıkama

Aşağıdaki formu kullanarak Yılmaz Halı Yıkama ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...