Tel: (0212) 615 1072

Adres: Yıldıztabya Cad. No: 77 Karlıtepe Mh. Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Yıldıztabya Bilge Hastanesi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Yıldıztabya Mah. mahallesinde (Yıldız Tabya Caddesi) yer alıyor. Yıldıztabya Bilge Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yıldıztabya Bilge Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yıldıztabya Bilge Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yıldıztabya Bilge Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yıldıztabya Bilge Hastanesi

0 görüş var

Yıldıztabya Bilge Hastanesi adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.3 puan almıştır.
Yıldıztabya Bilge Hastanesi
Yıldıztabya Mah.Yıldız Tabya Caddesi, Gaziosmanpaşa, İstanbul.
+90(0212) 615 1072 Yıldıztabya Bilge Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yıldıztabya Bilge Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...