Tel: (0216) 344 7383

Adres: Cengiz Topel Cad. No: 3/B Çarşı-Çetin Emeç Parkı Yanı Namık Kemal Mh., Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Yıldızlar Yataş Home, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Namık Kemal Mah. mahallesinde (Cengiz Topel) yer alıyor. Yıldızlar Yataş Home yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yıldızlar Yataş Home nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yıldızlar Yataş Home nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yıldızlar Yataş Home konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yıldızlar Yataş Home

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Yıldızlar Yataş Home ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...