Tel: (0212) 540 8916

Adres: Gültepe Mh. Alageyik Sokak, No: 1 Kat: 4 (beşyol Metrobüs Durağı), Beşyol - Sefaköy, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


Yıldızlar Düğün Sarayı, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Gültepe Mah. mahallesinde (Alageyik Sokak) yer alıyor. Yıldızlar Düğün Sarayı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yıldızlar Düğün Sarayı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Yıldızlar Düğün Sarayı
    Toplam 12 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.58 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yıldızlar Düğün Sarayı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yıldızlar Düğün Sarayı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yıldızlar Düğün Sarayı

Aşağıdaki formu kullanarak Yıldızlar Düğün Sarayı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...