Tel: (0216) 413 9253 veya (0216) 413 9253

Adres: Yıldız Mahallesi, Yıldız Parkı (yıldız Korusu), Pk: 34349, Yıldız, Beşiktaş, , İstanbul, Türkiye


Yıldız Korusu, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Yıldız Mah. mahallesinde (Yıldız Korusu) yer alıyor. Yıldız Korusu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yıldız Korusu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Yıldız Korusu
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yıldız Korusu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yıldız Korusu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yıldız Korusu

Aşağıdaki formu kullanarak Yıldız Korusu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...