Tel: (0312) 317 0270

Adres: Plevne Mah. Babür Cd. No: 22 Altındağ, Ankara, Türkiye


Yıldırım Beyazıt Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Ankara ili Altındağ ilçesinde yer alıyor. Yıldırım Beyazıt Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yıldırım Beyazıt Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yıldırım Beyazıt Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yıldırım Beyazıt Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yıldırım Beyazıt Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

0 görüş var

Yıldırım Beyazıt Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.36 puan almıştır.
Yıldırım Beyazıt Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
, Altındağ, Ankara.
+90(0312) 317 0270 Yıldırım Beyazıt Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yıldırım Beyazıt Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...