Tel: (0232) 486 1318

Adres: Burak Reis Cad. No: 113, Bornova, İzmir, Türkiye


Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu, İzmir ili Bornova ilçesinin Rafet Paşa Mah. mahallesinde yer alıyor. Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu

0 görüş var

Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.59 puan almıştır.
Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu
Rafet Paşa Mah., Bornova, İzmir.
+90(0232) 486 1318 Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...