Tel: (0312) 596 2000

Adres: Yıldırım Beyazıt Araştırma ve Eğitim Hst., 06110 İrfan Baştuğ Cad. Dışkapı, , Ankara, Türkiye


Yıldırım Beyazıt Araştırma ve Eğitim Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinin Ziraat Mah. mahallesinde (Yıldırım Beyazıt Araştırma ve Eğitim Hst.) yer alıyor. Yıldırım Beyazıt Araştırma ve Eğitim Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yıldırım Beyazıt Araştırma ve Eğitim Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Yıldırım Beyazıt Araştırma ve Eğitim Hastanesi
    Toplam 8 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2.38 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yıldırım Beyazıt Araştırma ve Eğitim Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yıldırım Beyazıt Araştırma ve Eğitim Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yıldırım Beyazıt Araştırma ve Eğitim Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yıldırım Beyazıt Araştırma ve Eğitim Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...