Tel: (0312) 316 5978

Adres: Örnek Mah. Babür Cd. No: 15 Telsizler, Altındağ, Ankara, Türkiye


Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi, Ankara ili Altındağ ilçesinin Örnek Mah. mahallesinde (22. Sokak) yer alıyor. Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi

1 görüş var

  • nasıl bir okul olduğunu çok merak ediyorum

    Misafir, 16.11.2010 20:55:00

Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi adlı mekan, 31 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.52 puan almıştır.
Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi
Örnek Mah.22. Sokak, Altındağ, Ankara.
+90(0312) 316 5978 Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...