Yıldırım Belediyesi logo

Tel: (0224) 363 5500

Adres: Şükraniye Mh. Kurtuluş Caddesi, Yıldırım Belediye Başkanlığı, Yıldırım, Bursa, Türkiye


Yıldırım Belediyesi, Bursa ili Yıldırım ilçesinin Şükraniye Mah. mahallesinde (7. Mercan Sokak) yer alıyor. Yıldırım Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yıldırım Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yıldırım Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yıldırım Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yıldırım Belediyesi

1 görüş var

  • Ben üniversite sinavlarina hazirlanan lise son sinif ogrencisiyim bariş manço kultur merkezindeki kütüphanenin yetersiz olduğunu düşünüyorum biraz daha genişletilip daha büyük bir alan olmasini istiyorum gereğinin yapilmasini önemle rica ediyorum .

    Misafir, 08.03.2014 19:52:00

Yıldırım Belediyesi adlı mekan, 46 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.63 puan almıştır.
Yıldırım Belediyesi
Şükraniye Mah.7. Mercan Sokak, Yıldırım, Bursa.
+90(0224) 363 5500 Yıldırım Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yıldırım Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...