Adres: Bakırköy, Sahil Yolu Cd, 34149 Ataköy 2-5-6. Kısım, , İstanbul, Türkiye


Yeşilyurt Spor Kulübü, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Ataköy 2-5-6. Mah. mahallesinde (Sahil Yolu Caddesi) yer alıyor. Yeşilyurt Spor Kulübü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yeşilyurt Spor Kulübü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yeşilyurt Spor Kulübü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yeşilyurt Spor Kulübü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yeşilyurt Spor Kulübü

0 görüş var

Yeşilyurt Spor Kulübü adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.88 puan almıştır.
Yeşilyurt Spor Kulübü
Ataköy 2-5-6. Mah.Sahil Yolu Caddesi, Bakırköy, İstanbul.
Yeşilyurt Spor Kulübü

Aşağıdaki formu kullanarak Yeşilyurt Spor Kulübü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...