Tel: (0212) 573 7374

Adres: Sahil Yolu Caddesi, Yeşilyurt, Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Yeşilyurt Spor Kulübü, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Yeşilyurt Mah. mahallesinde (Yeşilyurt Sahil Yolu Caddesi) yer alıyor. Yeşilyurt Spor Kulübü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yeşilyurt Spor Kulübü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Yeşilyurt Spor Kulübü
  Toplam 19 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.95 puan aldı.
 • 72T TAKSİM - YEŞİLKÖY 72YT TAKSİM - YEŞİLKÖY 73Y YENİBOSNA METRO-YEŞİLKÖY-AKVARYUM 81 YEŞİLKÖY - EMİNÖNÜ

  4/ 5 yıldız
  ,

 • hangi otobüse binmem lazım hangi durakta inmeliyim

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yeşilyurt Spor Kulübü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yeşilyurt Spor Kulübü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yeşilyurt Spor Kulübü

Aşağıdaki formu kullanarak Yeşilyurt Spor Kulübü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...