Tel: (0212) 662 4141

Adres: Yeşilköy Mah. İstasyon Cad. Orhangazi Sok. No: 6 Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Yeşilköy İlköğretim Okulu ve İş Okulu, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde yer alıyor. Yeşilköy İlköğretim Okulu ve İş Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yeşilköy İlköğretim Okulu ve İş Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yeşilköy İlköğretim Okulu ve İş Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yeşilköy İlköğretim Okulu ve İş Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yeşilköy İlköğretim Okulu ve İş Okulu

0 görüş var

Yeşilköy İlköğretim Okulu ve İş Okulu adlı mekan, 41 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.63 puan almıştır.
Yeşilköy İlköğretim Okulu ve İş Okulu
, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 662 4141 Yeşilköy İlköğretim Okulu ve İş Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Yeşilköy İlköğretim Okulu ve İş Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...