Tel: (0322) 261 1415

Adres: Gürselpaşa Mah. 1. Sok. No: 1, Seyhan, Adana, Türkiye


Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Adana ili Seyhan ilçesinin Gürselpaşa Mah. mahallesinde (Meslek Lisesi) yer alıyor. Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

2 görüş var

  • bence iyi bir okul

    Misafir, 22.11.2010 16:00:00

  • bu okulun öğrencisiyim ve son senem tekstil bölüm öğrencisiyim okulumuz iyi güzel öğretmenlerde anlayışlı her konuda öğrencilere yardımcı oluyorlar bu okula geldiğimden beri kardeşliğin arkadaşlığın dostluğun nasıl bişe olduğunu öğrendim önemli olan arkadaşı doğru seçmek öğretmenler şu şu kişiyle görüşme dediği zaman kulak asmıyordum ama öğretmenler hep iyiliğimiz için bunları söylüyormuş şimdi bugüne kadar kırdığım dinlemediğim öğretmenlerimden özür diliyorum siz herzaman iyiliğimizi düşündünüz bizden sonraki öğrencilerede bu şekilde davranacağınıza bi öğretmen gibi değil anne baba abi abla gibi davranacanızı biliyorum bütün öretmenlerimin ellerinden öpüyorum hayatta başarılar huzur ve sağlık diliyorum

    Misafir, 04.08.2010 21:37:00

Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 35 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.89 puan almıştır.
Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
Gürselpaşa Mah.Meslek Lisesi, Seyhan, Adana.
+90(0322) 261 1415 Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...