Sincan Kanal Açma logo

Tel: (0536) 222 4325

Adres: Maraşal Çakmak Mahalesi Şafak Sok 8 / 11 Sincan Ankara Ankara, Türkiye


Sincan Kanal Açma, Ankara ili Sincan ilçesinin Mareşal Çakmak Mah. mahallesinde (Bülbül Sokak) yer alıyor. Sincan Kanal Açma yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sincan Kanal Açma nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

tuvalet klozet süzgeç mutfak borusu banyo süzgeci yağmur su boruları (pimaş boru ) tıkankıları özel sipraLİ makinalarımızla tesisata zarar vermeden kırmadan dökmden avrupa makinalarla anında açılır .Kanalizasyon tıkanıkları ve logarlar arası boru temizliği yüksek basınçlı kanalizasyon temizleme aracı ile temizlenir ve boru tıkanıkları açılır..teknolojiyi takip eden firmamız değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekten gurur duyar servis yerlerimiz ,sincan,etimesgut,eryaman,elvankent,batıkent,çayyolu,ümitköy,incek, . izzet usta 0536 222 43 25
YEŞİLDERE TEKNİK KANAL ARIZA SEVİSİ
--------271 44 17 -----------
ANKARA
www.yesilderekanalizasyon.com


0 görüş var

    Sincan Kanal Açma
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sincan Kanal Açma nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sincan Kanal Açma konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sincan Kanal Açma

Aşağıdaki formu kullanarak Sincan Kanal Açma ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...