Tel: (0216) 334 6591

Adres: Harem Otogarı No: Peron-45 Pr:45 Selimiye Mh. Harem Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Yeşil Sahil Seyahat, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Selimiye Mah. mahallesinde (Harem Otogarı) yer alıyor. Yeşil Sahil Seyahat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yeşil Sahil Seyahat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yeşil Sahil Seyahat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yeşil Sahil Seyahat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yeşil Sahil Seyahat

0 görüş var

Yeşil Sahil Seyahat adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.83 puan almıştır.
Yeşil Sahil Seyahat
Selimiye Mah.Harem Otogarı, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 334 6591 Yeşil Sahil Seyahat

Aşağıdaki formu kullanarak Yeşil Sahil Seyahat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...