Tel: (0212) 414 0600

Adres: Zeytinburnu, Mevlevihane Yolu Cd, 34010 Maltepe, , İstanbul, Türkiye


Yeşil Plaza, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Maltepe Mah. mahallesinde (Mevlevihane Yolu Caddesi) yer alıyor. Yeşil Plaza yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yeşil Plaza nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Yeşil Plaza
    Toplam 13 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.54 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yeşil Plaza nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yeşil Plaza konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yeşil Plaza

Aşağıdaki formu kullanarak Yeşil Plaza ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...