Yeğenbey Vergi Dairesi logo

Tel: (0312) 509 1930

Adres: Denizciler Cad. No: 5, Pk: 06050, Ulus, Altındağ, Ankara, Türkiye


Yeğenbey Vergi Dairesi, Ankara ili Altındağ ilçesinin Anafartalar Mah. mahallesinde yer alıyor. Yeğenbey Vergi Dairesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yeğenbey Vergi Dairesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Yeğenbey Vergi Dairesi
  Toplam 27 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.37 puan aldı.
 • ben bu kadar ukala ve vatandaşa bir gram ilgisi olayan memur birliği görmedim devlettin sırtından benim verdiğim vergilerle hayatını yaşayan bu insanlara kendi paramla işimi yaptıramıyorum ya kimseye hakkımı helal etmiyorum bu vergi daireisnden.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Sn, Yeyenbey Vergi Dairesi Başkanlığı personeli Garet Enerji Üretim ve Ticaret A.Ş adımıza kayıtlı olan 06 DC 3649 Plakalı Ford Ranger aracımıza 28.10.2013 tarihli ve GU-00343322 numaralı makbuz ile Trafik Cezası kesilmiş olup, bu cezayı 14.11.2013 tarihinde ekte görüldüğü gibi PTT şubesine yatırılmıştır. 18.02.2014 tarihinde araçlarımın ceza kontrolu yaptığım da ödenmiş olan Trafik cezası hala görülmektedir. Kırkağaç Vergi dairesine müracatım sonucunda bu cezanın sizin Yeyenbey Vergi Dairesinde düzeltilmesi gerektiğinin teyidini tarafıma bildirdiler. 06 DC 3649 Plakalı aracımda görülen trafik cezasının düzeltilip tarafıma email atılması konusunu bilgilerinize sunarım. Saygılarımla, Erdal TACAR

  1/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yeğenbey Vergi Dairesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yeğenbey Vergi Dairesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yeğenbey Vergi Dairesi