Tel: (0212) 522 1259

Adres: Yerebatan Caddesi, No: 13, 34410 Sultanahmet, Fatih, , İstanbul, Türkiye


Yerebatan Sarnıcı, İstanbul ili Fatih ilçesinin Alemdar Mah. mahallesinde yer alıyor. Yerebatan Sarnıcı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yerebatan Sarnıcı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yerebatan Sarnıcı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yerebatan Sarnıcı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yerebatan Sarnıcı

1 görüş var

  • Bu gibi eserleri gün yüzünde tutmak gelecekte nesillerle paylaşmak adına güzel bir yapıt,insan ister istemez görünce tarihin o mistik yapısı içinde kayboluyor ve tarihin derinliklerine dalıyor,ve orayı görmek için can atar oluyor geçmişten geleceğe bu yapıtları koruma altına lanlardan minnet duygularımı ifade etmek isterim saygılar.Orhan ÖZLÜCAN.

    Misafir, 27.10.2010 11:38:00

Yerebatan Sarnıcı adlı mekan, 55 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.31 puan almıştır.
Yerebatan Sarnıcı
Alemdar Mah., Fatih, İstanbul.
+90(0212) 522 1259 Yerebatan Sarnıcı

Aşağıdaki formu kullanarak Yerebatan Sarnıcı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...