Tel: (0216) 455 6044

Adres: Yenişehir Mh. Baraj Yolu Caddesi, No: 4, Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Ataşehir, Yenişehir Mahallesi Muhtarlığı, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Yenişehir Mah. mahallesinde (Baraj Yolu Caddesi) yer alıyor. Ataşehir, Yenişehir Mahallesi Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ataşehir, Yenişehir Mahallesi Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Ataşehir, Yenişehir Mahallesi Muhtarlığı
  Toplam 35 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.71 puan aldı.
 • yaa adam sizin muhtarınızmı kölenizmi.ne demek 7/24 hizmetinizde olucakmış.4000.5000 lira maaş alan belediye görevlilerine yapın bakıym aynısını.muhtarın çalışma ssatide bellidir çalışma günüde.adamı istirahat saati ve gününde rahat bırakınki, mesayi saatleri içinde zihnen ve bedenen verimli bir şekilde hizmet versin mahallenize.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Sevgili mahalle sakinlerimiz ben muhtarınız Mustafa Arı bizim muhtarlık wep sayfamız yenisehirmahallesi.com Devlet muhtara maaş falan verdiği yok verdiği Ücret 420 tl buyrun sizin olsun devlet muhtara oturduğu yerde ne maaş veriyor nede bu halk oy veriyor Benim telefonum 24 saat açık ben bazı zaman gece 24:00 bile muhtarlığı açtım yapılan hizmet ortada halk gene bize güvendi be ikinci dönemde görevimize devam ediyoruz saygılar..

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Benim bildiğim muhtarlar mahalle sakinlerinin dertlerini sıkıntılarını dinlemek yardımcı olmak için telefonlarını 24 saat açık tutar ve arayınca cevap verirler. Ama bizim muhtarımız sayın Mustafa ARI cumartesi günü sabahtan akşama kadar aradığımız halde telefonuna bakma nezaketinde bulunmamıştır. Sebep olarak cumartesi pazar çalışmıyorum diyecektir ama insan açmayacağı telefon numarasını neden muhtarlık kapısına yapıştırır? Arayıp ulaşamayacaksam cumartesi olsa dahi olsa bir ikametgah ilmuhaberi alamayacaksam orada muhtar olarak oturup devletten maaş almanın ne anlamı var? Umarım bunları okursunuz Mustafa Bey...

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ataşehir, Yenişehir Mahallesi Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ataşehir, Yenişehir Mahallesi Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ataşehir, Yenişehir Mahallesi Muhtarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Ataşehir, Yenişehir Mahallesi Muhtarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...