Tel: (0312) 555 5600

Adres: Yenimahalle Telekom Müd, 9. Cad. No: 1 Demetevler Yenimahalle, 06370, , Ankara, Türkiye


Yenimahalle Telekom Müdürlüğü, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin İnönü Mah. mahallesinde yer alıyor. Yenimahalle Telekom Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yenimahalle Telekom Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yenimahalle Telekom Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yenimahalle Telekom Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yenimahalle Telekom Müdürlüğü

2 görüş var

  • banka ekstralarım gelmiyor adresime lütfen yardımcı olun

    Misafir, 19.06.2011 11:57:00

  • 03.08.2010 TARIH 013399 Sayılı dılekçemde belirtiğim şıkayetim ve talebime kurumunuzdan resmi olarak yazılı bır cevap hala gelmedi yasal hakkım olan bilgi edime hakkımı kullanmak istıyorum yetkılılere

    Misafir, 16.09.2010 09:37:00

Yenimahalle Telekom Müdürlüğü adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.41 puan almıştır.
Yenimahalle Telekom Müdürlüğü
İnönü Mah., Yenimahalle, Ankara.
+90(0312) 555 5600 Yenimahalle Telekom Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Yenimahalle Telekom Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...