Tel: (0312) 344 4559 veya (0312) 315 3744

Adres: Fatih Mh. Emek Caddesi, No: 7, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Yenimahalle Polis Merkezi Amirliği, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde yer alıyor. Yenimahalle Polis Merkezi Amirliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yenimahalle Polis Merkezi Amirliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Yenimahalle Polis Merkezi Amirliği
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yenimahalle Polis Merkezi Amirliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yenimahalle Polis Merkezi Amirliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yenimahalle Polis Merkezi Amirliği

Aşağıdaki formu kullanarak Yenimahalle Polis Merkezi Amirliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...